ابزار

خرید اینترنتی انواع مته YG-1

مته YG-1

مته از جمله  ابزارهای برنده است که با چرخش موجب ایجاد براده و  سوراخ کاری استوانه ای شکل با رأس مخروطی شکل در امتداد محور طولی پیشروی و به قطر ابزارها می شود. برش های ایجاد شده توسط مته در دو لبه تیز در راس مته ایجاد می گردد و براده های تولید شده از شیار حلزونی شکل ایجاد شده تخلیه می گردند. چه از نظر بعاد هندسی و هم جنس مواد سازنده و نیز دقت عمل مته ها در انواع و اقشام مختلفی به بازار عرضه می گردند. حرکت دوار مته به وسیله مکانیزم های دستی و یا مکانیزم های موتوری، مثل دریل انجام می شود. قابل توجه  است که مته ها از لحاظ اندازه و کاربرد با یکدیگر متفاوت هستند. یکی از بهترین و پرکاربردترین انواع مته، مته  YG-1 است.

شما به راحتی می توانید مته مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید.

ابزارهای مته YG-1

 

ابزارهای مته YG-1  به دلیل تحمل کم و فناوری بالا به خوبی شناخته شده اند. به طور مداوم تولید کنندگان مختلف را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد.

 

ویژگی های مته YG-1

مته YG-1   دارای قابلیت تعویض سر هستند، به همین دلیل آنها را مته های سر تعویض شو یا مته نوک تعویضی، دریل یو U-Drill مته الماس خور و دیپ هم می نامند. مته YG-1 مته های دو سره ای می باشند که دارای یک مته قابل تعویض یا برش داده شده می شود. جریان های داخلی در این کانال به لبه برش می رسد که با پاشیدن آب و اسپری باعث خنک شدن سر الماس تراشکاری می گردند.

مته   YG-1 سر تعویض شو تقریبا برای هر نوع سوراخکاری و غالبا برای برش از 1/2 تا 4 اینچ مورد استفاده قرار می گیرند. مته YG-1 جایگزین خیلی خوبی برای سوراخ کاری طیفی از قطرها می باشد. مته  YG-1 در اصل یک مته ساخت کره جنوبی است. جنس آلیاژ به کار رفته در مته YG-1 از متریال HSS است که مقاومت بسیار خوبی دارد. مته YG-1 دارای اندازه 9.5 تا 35 می باشد.

 

انواع مته

انواع مته

هندسه طراحی شده پیشرفته آن عملکردهای خارق العاده ای را مانند، ایجاد عمرطولانی تر با بهره وری فوق العاده ابزار به ارمغان می آورد. همچنین انواع سایز واشکال برای چندین برنامه در دسترس هستند.

انواع مته با توجه به کارایی شامل موارد زیر می شوند:

مته YG-1

مته YG-1  یکی از بهتری مته هایی است که به عنوان راه حل برای مقرون به صرفه بودن و بهره وری در نظر گرفته می شود. از خصوصیات مهم مته YG-1  می توان به موارد زیر اشاره کرد.

درج اقتصادی 3 و 4 گوشه با پوشش PVD جدید.

لوله تراشه بزرگتر برای تخلیه بهتر تراشه.

چیپ شکن ST برای مواد چسبنده به تازگی ساخته شده است

 

مته i-ONE

 

این نوع مته از ابزارهای حفاری قابل تعویض با کارایی بالا با درج و نگهدارنده کاربید می باشد. برخی از مهم ترین ویژگی های این مته شامل موارد زیر است:

ابزارهای حفاری قابل تعویض با کارایی بالا با درج و نگهدارنده کاربید

درج های کاربید میکرو دانه و نگهدارنده های فولادی درجه یک با سیستم گیره ایمن و سریع

 

مته DREAM DRILLS PRO

مته دریم پرو از مته های کاربید جامد با روکش Z و خصوصیات زیر اشت:

بهینه شده برای ماشینکاری فولاد و چدن

عملکرد عالی با طراحی بهینه و سرعت برش Hign

پرداخت سطحی برتر با بهینه ترین طراحی شکل فلوت

طراحی منحصر به فرد لبه برش به شکل موج، نیروی برش را کاهش می دهد و همچنین سرعت تخلیه تراشه را با و بدون سوراخ های خنک کننده داخلی افزایش می دهد.

 

مته DREAM DRILLS GENERAL

این نوع مته ها از مته های کاربید میکرو دانه جامد با روکش TiAlN متناسب با YG-1 با/ بدون سوراخ های خنک کننده با خصوصیات زیر نمی باشد

– برای مقاصد عمومی (HRc30 – HRc50)

– طراحی ویژه برای مرکزیت خوب، براده برداری صاف و حفاری قدرتمند

– درمان سطح ویژه پس از پوشش برای کاهش اصطکاک و جریان بهتر براده

– دارای سوراخ های خنک کننده داخلی (قطر مته = قطر ساقه)

 

ابزار فرز YG-1

ابزار فرز YG-1 به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین ابزار برش شناخته شده است که در جهان، با افزایش انبوه بهره وری، رضایت بسیاری از کاربران را جلب می کند.

همچنین مته YG-1 به دلیل عملکرد برجسته و محصولات متنوع خود به خوبی شناخته شده اس که پوشش وسیعی از مواد کار و همچنین کاربردهای متعدد را ممکن می سازد.

 

ابزارهای تراش مته

ابزارهای تراش مته YG-1 مقرون به صرفه ترین ابزار برش برای کاربردهای مختلف ماشین کاری هستند و عمر ابزار طولانی تری را به بهره وری مشتریان می دهد.

مته YG-1 تراشکاری عملکرد برش عالی را در کاربردهای عمومی و همچنین در شرایط سخت ماشین کاری نشان می دهد.

 

کاربرد متهکاربرد مته

 

کاربرد انواع مته YG-1

مته YG-1 از جمله انواع مته هست که در ساخت آن  آلیاژ فلز فولاد به کار رفته است. برای تولید مته YG-1 افولاد با درصدی از فلز کبالت به کار رفته است. فلز کبالت در مواد مورد نیاز برای ساخت این نوع مته به کار رفته و باعث بیشتر شدن سختی علاوه بر بیشتر شدن مقاومت مته در مواجه با حرارت می گرد. از همین رو مته YG-1 به سادگی تغییر رنگ نداده و نمی سوزد. غالبا مقدار ترکیب فلز کبالت در مته YG-1 بر اساس نوع کاربردی که دارد تفاوت کرده و به صورت درصد نشان داده می شود. مته YG-1

سختی بیشتری داشته و به منظور سوراخ کاری در فلزات سخت مانند فولاد به کار می رود. همچنین می توان از مته YG-1 برای کار و ایجاد سوراخ در سطوح گوناگون چوبی، پلاستیکی، فلزی و غیره استفاده نمود.

از جمله ویژگی های مته YG-1 قابلیت تیز شدن دوباره است. بدین وسیله اگر این نوع مته کند شود اصلا نگران نباشید بدون صرف هزینه ای گزاف می توانید به راحتی دوباره مته خود را تیز کنید تا کارایی اولیه را بدست آورده و به راحتی در سطوح شما سوراخ ایجاد کند.

با خرید اینترنتی مته YG-1 به راحتی می توان در وقت و بودجه اختصاص یافته به آن صرفه جویی کنید.

 

 

 

منبع

https://www.yg1.kr/products/turning.asp

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.