شرکت راندمان صنعت از شرکت های به نام و معتبر وارد کننده محصولات صنعتی از قبیل مته و رزوه است که به واسطه ۲۵ سال سابقه فعالیت در این حوزه، تا کنون توانسته رضایت صد درصدی مشتریان را در صنایع مختلف کسب نماید.
این شرکت مفتخر است که با ارائه خدمات گوناگون از جمله عرضه محصولات اصل و با کیفیت، گامی بلند در راستای خدمت به صنعت کشور برداشته و همواره تلاش خود را بر این امر داشته تا مصرف کنندگان با اعتماد و تکیه بر این شرکت، یک خرید بدون واسطه و رضایتمند را تجربه کنند.

آدرس فروشگاه

شنبه تا چهرشنبه از ساعت 08 الی 19 در خدمت شما هستیم.

تهران، خیابان امام، پاساژ نظام، طبقه دوم پلاک ۳۰۷

از اولویت های شرکت راندمان صنعت، تامین محصولات از برندهای معتبر دنیا با کیفیت بسیار بالا است و جهت تضمین کیفیت محصولات وارداتی خود، کلیه اقلام اعم از مته و رزوه های صنعتی را همراه با ضمانت بازگشت ۷ روزه به مصرف کنندگان در صنایع گوناگون عرضه می کند.
خدمت ویژه دیگری که شرکت راندمان صنعت به تمامی صنایع عرضه می دارد، تامین ابزار آلات و قطعات به صورت سفارشی است. ارائه این خدمت که توسط کارشناسان و متخصصین باتجربه و ماهر ما انجام می گیرد، موجب وجه تمایز این شرکت با سایر شرکت های فعال در این حوزه شده است.
یکی از اهداف اصلی ما که تاکنون با موفقیت به تحقق آن دست یافته ایم، فراهم کردن شرایطی است که هر صنعتی امکان دستیابی به هر آنچه که نیاز دارد را داشته باشد. هدف دیگری که شاید در این وضعیت اقتصادی، بسیار مهم شمرده می شود این است که محصولات تامین شده توسط این شرکت با کمترین سود و مناسب ترین قیمت ممکن در در دسترس مصرف کنندگان در صنایع مختلف از جمله CNC قرار می گیرد.
ما معتقدیم که هر صنعتی تنها با استفاده از قطعات و تجهیزات باکیفیت که طبق استانداردهای روز دنیا ساخته شده اند، به رشد و پیشرفت واقعی دست خواهد یافت. از همین رو، تمام تلاش خود را در راستای تامین قطعات مورد نیاز صنایع با بالاترین کیفیت به کار بسته ایم.